DİYALİZ HİZMETLERİMİZ

Kronik böbrek yetmezliği sürekli bir hastalıktır ve organ nakli yapılana dek ya da herhangi bir sebeple organ nakli yapılamıyorsa yaşam boyu sağlıklı böbreklerimizin yaptığı işlemleri gerçekleştiren iyi çalışan bir sisteme ihtiyacımız olacaktır. İşte bu tedavi yöntemlerinden biri HEMODİYALİZ ' dir.
Daha fazla bilgi
Merkez diyalizinde kullanılan gibi, ancak kullanımı daha kolay hemodiyaliz makineleri ve su sistemi hastanın evine kurulur, hasta ve/veya yakını bu konuda eğitim alır ve tüm diyaliz işlemlerini evde yapar. Belir bir zaman ya da süre zorunluluğu var mıdır? Diyaliz süresi haftada 3 gün olmak üzere, her hasta kendi koşullarına göre diyaliz zamanı ve gününü seçebilir, değişiklik yapabilir, gün içi veya gece seçeneklerini kullanabilir. Diyaliz süresi 7-8 saat olarak önerilmektedir. Özellikle çalışan, çalışmaya başlamak isteyen ya da gün içi aktivitelerini etkin devam ettirmek isteyen hastalar için gece uykuda 8 saat diyaliz daha uygun bir program olacaktır.
DAHA FAZLA BİLGİ
Periton; karın boşluğunda bulunan, karın duvarı ve organları saran bir zardır. Periton Diyalizi, karın boşluğuna küçük bir ameliyat ile yerleştirilen, ince, yumuşak, silikondan yapılmış kalıcı bîr tüp (kateter) aracılığı ile yapılır.
Daha fazla bilgi

Neden ATA Diyaliz?

MODERN , GÜVENİLİR

Hemodiyaliz konusunda dünyanın en modern, en güvenli teknolojisine sahip diyaliz merkezi.

TAM DESTEK

•Çalışan ve okula giden hastalar için özel seanslar, •İstanbul Anadolu yakasının tüm bölgelerine yayılan servis ağı,

BİLİMSEL

Diyaliz hastasının ağız tadı ve diyetine uygun bilimsel olarak denetlenmiş beslenme saatleri.