DİYALİZ HİZMETLERİMİZ

HEMODİYALİZ

Kronik böbrek yetmezliği sürekli bir hastalıktır ve organ nakli yapılana dek sağlıklı böbreklerimizin yaptığı işlemleri gerçekleştiren, iyi çalışan bir sisteme ihtiyacımız olacaktır. Bu tedavi yöntemlerinin başında hemodiyaliz gelmektedir. Merkezimizde, 30 adet hemodiyaliz cihazı, son teknoloji su arıtma sistemi, en kaliteli, kişiye özel sarf malzemeleri ile üst düzey hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Alanında Türkiye’nin ilklerinden olan kurumumuz, 20 yılı aşkın sürenin verdiği tecrübeyi deneyimli ve ilgili kadrosu ile birleştirerek konforlu ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

PERİTON DİYALİZİ

Periton; karın boşluğunda bulunan, karın duvarı ve organları saran bir zardır. Periton diyalizi, karın boşluğuna küçük bir ameliyat ile yerleştirilen, ince, yumuşak, silikondan yapılmış kalıcı bir tüp (kateter) aracılığı ile yapılır. Merkezimizde, periton diyalizi hizmeti de en kaliteli şekilde verilmektedir.

SERVİS VE İKRAM HİZMETLERİ

Misafirlerimizin konforunun ve yaşam kalitelerinin artması adına merkezimizde servis ile taşımacılık ve diyaliz hastalarının ihtiyaçlarına uygun ikram hizmetleri ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır. Anadolu yakasının tamamına 4 adet minibüs ile hizmet verilmekte olup, misafirlerimiz kapıdan kapıya hiçbir ek ücret talep edilmeden konforlu bir şekilde ulaştırılmaktadır. Seans sırasında diyalizin gerektirdiği beslenme gereksinimlerine uygun ikram hizmetleri ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Neden ATA Diyaliz?

MODERN , GÜVENİLİR

Hemodiyaliz konusunda dünyanın en modern, en güvenli teknolojisine sahip diyaliz merkezi.

TAM DESTEK

•Çalışan ve okula giden hastalar için özel seanslar, •İstanbul Anadolu yakasının tüm bölgelerine yayılan servis ağı,

BİLİMSEL

Diyaliz hastasının ağız tadı ve diyetine uygun bilimsel olarak denetlenmiş beslenme saatleri.